Kim jest Mateusz Grzesiak?

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii. Trener i konsultant. Autor 14 książek z zakresu psychologii sukcesu, zmiany i relacji, inteligencji emocjonalnej i mindfulness oraz licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. W mediach społecznościowych obserwuje go ponad 500 tys. osób.

Wśród jego klientów znajdują się gwiazdy estrady i sportu, zarządy firm, średnia i wyższa kadra menedżerska, czołowi przedsiębiorcy oraz dziesiątki tysięcy osób z całego świata.

Wdraża projekty, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych. Jego wizją jest dostarczenie światu narzędzi z zakresu mixed mental arts – systemu, który łączy psychologiczne techniki pochodzące z różnych dziedzin w celu stworzenia nowatorskich modeli zmiany w życiu osobistym i biznesie.

Przedsiębiorca i prezes spółki. Założyciel grupy badawczej Starway Institute. Wykładowca i naukowiec. Ma ponad 14 lat doświadczenia zawodowego. Prowadzi międzynarodowe szkolenia w 7 językach – głównie na rynkach europejskich, latynoskich i amerykańskich. Jest stałym gościem programów telewizyjnych i radiowych w Polsce oraz za granicą.

Był wielokrotnie nagradzany m.in. za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu, napisanie najpopularniejszej książki psychologicznej roku, promowanie idei optymizmu.

W swojej pracy koncentruje się na pomaganiu ludziom w osiągnięciu ich szczytowego potencjału poprzez dostarczanie zaawansowanych narzędzi z dziedzin psychologii interdyscyplinarnej w czterech obszarach biznesu i życia osobistego:

  • sprzedaży i marketingu,
  • samorealizacji i relacji,
  • kultury i wartości,
  • przywództwa i zarządzania.

Jest żonaty i głęboko zakochany w dr farmakologii Ilianie Ramirez, z którą ma córkę Adrianę. Uwielbia mocną kawę, argentyńskiego Malbeca, odwiedził blisko 120 krajów. Obsesyjnie ćwiczy brazylijskie jiu-jitsu, zapasy i się uczy. Za swoje największe osiągnięcia życiowe uznaje poznanie swojej przyszłej żony na ulicy w Mexico City podczas demonstrowania technik komunikacyjnych uczestnikom szkolenia, wyjście cało z porwania w Brazylii, schudnięcie ponad 30 kilogramów w 7 miesięcy, napisanie najpopularniejszej książki psychologicznej w kraju, wyleczenie się z nadciśnienia i prowadzenie szkoleń na całym świecie w egzotycznych krajach w ich językach. Jego motto życiowe brzmi: „Stwórz życie, w jakim jesteś najlepszą wersją siebie, masz, czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat”.

Perfekcjonista. Oczekuje bycia najlepszym i najwyższych standardów światowych. Kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem, skutecznością, służbą. Bezpośredni, permanentnie podnosi poprzeczkę sobie i innym, chce przeżyć swoje życie w służbie idei, w które wierzy.

Co mówią o Mateuszu inni?

Dorota Gardias

Mateusz Grzesiak to człowiek z dużym doświadczeniem i wiedzą, którą potrafi przekazać w sposób inspirujący i wzmacniający swoim odbiorcom.

Brian Tracy

Mateusz Grzesiak to jeden z najlepszych mówców na świecie. Jego rozwaga i inteligencja, a także perfekcyjne przygotowanie merytoryczne połączone z poczuciem humoru mogą zmienić twój sposób myślenia o sobie i swojej przyszłości.

Michał Bowsza

Polecam usługi Starway i Pana Mateusza Grzesiaka innym firmom, które w krótkim czasie zamierzają osiągać ponadprzeciętne rezultaty biznesowe.

Aby poznać lepiej Mateusza i zacząć się od niego uczyć, dołącz do szkolenia ONLINE już teraz!