Dołącz do Life Repair & Change Program

Przerób swoje dzieciństwo, zerwij z przeszłością i napraw błędy swoich rodziców. Naucz się naprawdę radzić sobie z emocjami swymi i innych, zmień tkwiące od lat nieświadome programy i przejmij stery nad tym, co myślisz i robisz.

Koniec promocji za:

Dołącz

Zrozum, że:

Każdy ma problemy i niezależnie od tego, jak bardzo ich unika czy nie jest ich w ogóle świadomy, to i tak zawiadują one jego życiem zawodowym i osobistym.

Autentyczne rozwiązanie ich jest możliwe dopiero poprzez sięgnięcie do swojego dzieciństwa i przerobienie złych doświadczeń, które w nim miały miejsce.

Rodzice są odpowiedzialni za poczucie własnej wartości dziecka i w zdecydowanej mierze ukształtowali oni to, jak dziś wygląda Twoje życie.

Ponieważ nie wychowają Cię po raz drugi, musisz stać się dla siebie samego takim rodzicem, którego sam nie miałeś. To jest możliwe.

Z dzieciństwa pochodzi zdecydowana większość problemów, które mamy dziś jako dorośli ludzie.

Przerabiając je, jesteś w stanie uwolnić się od ograniczających programów, których jako dorosły nie jesteś nawet świadomy.

Bez zmiany ich zmiany nie zrealizujesz nawet najlepszego planu, bo przyszłość stanie się znowu powtórką przeszłości.

Te ograniczenia przyjmują formę 18 schematów — dysfunkcyjnych strategii postępowania, które wpływają na całokształt Twego życia zawodowego i osobistego.

Gdy je poznasz i odnajdziesz u siebie, masz możliwość osłabienia ich działania i dzięki temu osiągania nieporównywalnie więcej niż do tej pory.

Możesz to zrobić w dużej mierze samodzielnie i w zaciszu własnego domu lub biura.

Uwolnisz się tym samym od swojej przeszłości i nie przekażesz ograniczeń swoich rodziców swoim dzieciom.

Skrypty rodzinne przekazywane są nieświadomie z pokolenia na pokolenie. Jeśli nie chcesz, by Twoje dzieci miały Twoje problemy, MUSISZ przepracować swoją przeszłość.

Który schemat Cię ogranicza? Sprawdź!

Porzucanie / niestabilność więzi

Boisz się, że ktoś Cię zostawi, nie dostarczy wsparcia emocjonalnego, więzi, siły albo faktycznej ochrony? Że znajdzie kogoś lepszego? Odejdą pracownicy, znajomi, partner?

Podejrzliwość / krzywdzenie

Zakładasz, że inni Cię zranią, upokorzą, zdradzą, oszukają, nie ufasz im? Nie wierzysz w dobro innych ludzi i sądzisz, że Cię skrzywdzą, bo są po prostu źli?

Deprywacja emocjonalna

Czujesz, że inni cię nie kochają, nie rozumieją, nie dbają o twoje potrzeby, wykorzystują? Dobierasz sobie w związki osoby zimne, wycofane, nieempatyczne?

Niepełnowartościowość / wstyd

Czujesz się gorszy od innych, uważasz, że masz wady, że coś jest z tobą nie tak? Źle znosisz krytykę, obwinianie i odrzucenie? Obawiasz się, że tak naprawdę nie zasługujesz na swoje osiągnięcia?

Izolacja społeczna / alienacja

Unikasz innych? Nie chcesz przebywać wśród ludzi, czujesz się w ich gronie nieswojo, masz wrażenie, że nie przynależysz nigdzie? Jesteś samotnikiem i źle reagujesz, gdy masz gdzieś wyjść?

Zależność / niekompetencja

Ciężko Ci samodzielnie podejmować decyzje? Zależysz od kogoś, potrzebujesz ich rad i wsparcia, masz wrażenie, że samemu byłoby ciężko? Że dokonałabyś złej oceny, nie zmotywowała się do działania?

Podatność na zranienie i choroby

Myślisz katastroficznie? Obawiasz się, ze się rozchorujesz, że spadnie samolot albo będzie wypadek samochodowy, pojawiają ci się w głowie najczarniejsze myśli?

Uwikłanie / nierozwinięte ja

Żyjesz życiem innych osób albo ktoś żyje Twoim? Na przykład matka, która ciągle musi kontrolować swoje dziecko, przejmuje się każdym jego problemem, nie umie uwolnić go od siebie ani siebie od niego?

Skazanie na niepowodzenie

Masz przekonanie, że nic Ci w życiu nie wyjdzie? Że odniesiesz porażkę, że Ci się nie uda, że jesteś głupi, niedorzeczny, że popełnisz na pewno błędy?

Roszczenia / wyolbrzymione ja

Znasz kogoś, kto uważa, że jest lepszy od innych, zwykle zasady go nie obowiązują? Dominuje i kontroluje, jest przekonany o byciu lepszym od „normalnych” ludzi, nienawidzi przeciętności?

Niedostateczna samokontrola / samodyscyplina

Masz problemy z lenistwem, przekładaniem rzeczy na później, nie chce Ci się często, unikasz trudnych rzeczy i brakuje Ci dyscypliny?

Podporządkowanie się

Czy zgadzasz się z innymi, choć wcale nie chcesz? Rezygnujesz ze swoich potrzeb, by nie sprawić innym przykrości, automatycznie sprawiając ją sobie? Tłumisz swoje emocje i potrzeby?

Samopoświęcenie

Poświęcasz swoje życie innym, zatracając się w pomaganiu i ratowaniu? Jesteś wykorzystywana przez innych, wchodzą Ci na głowę? Robisz to kosztem siebie?

Poszukiwanie aprobaty / uznania

Chcesz, by inni Cię podziwiali? Przeceniasz status, wygląd, zależy Ci za bardzo na opiniach innych ludzi? Podejmujesz decyzje życiowe, kierując się ich reakcjami?

Negatywizm / pesymizm

Masz przekonanie, ze wszystko źle się skończy? Widzisz zawsze szklankę do połowy pusta? Uprawiasz czarnowidztwo i krótko, jeśli w ogóle, cieszysz się ze szczęśliwych momentów?

Stłumienie uczuć

Czego nie pozwalasz sobie czuć? Smutku, słabości, czy też pozytywnych emocji? Chowasz w sobie gniew, jesteś zbyt racjonalny, odcinając się od trudnych emocji?

Bezwzględne standardy / hiperkrytycyzm

Jesteś perfekcjonistką, nigdy niezadowoloną z siebie? Musisz być we wszystkim najlepszy, kontrolujesz wszystko i wszystkich, stawiasz sobie niemożliwe do osiągnięcia poprzeczki i nie cieszysz się sukcesami?

Nastawienie na karanie

Czy uważasz, że za błędy powinno się karać, że dopiero wtedy ludzie mogą się czegoś nauczyć? Jesteś niecierpliwy, gdy ktoś popełnia błąd, nie wybaczasz tego szybko?

Wszystkie schematy pochodzą od rodziców, którzy nieodpowiednio realizowali potrzeby dziecka. Nie dali mu wystarczającego bezpieczeństwa, nie zbudowali adekwatnego poczucia własnej wartości, błędnie zarządzali kontaktami z innymi, ograniczali autonomię albo nie wyznaczali granic lub blokowali określoną autoekspresję.

Nikt ich nie obwinia — ale fakt jest faktem, każdy ma kilka takich schematów i to one zarządzają jego życiem. Musisz je dokładnie poznać, zauważyć te, które masz u siebie i zacząć nad nimi pracować.

Mam dla Ciebie Rozwiązanie

Za najtrudniejsze problemy rozwiązują terapeuci, ale w większości przypadków każdy jest w stanie w dużej mierze samodzielnie zacząć rozwiązywać swoje problemy i pozbywać się ograniczeń pochodzących z przeszłości. W tym celu stworzyłem kurs online Life Repair and Change Program, który służy do przerobienia swego dzieciństwa, zerwania z przeszłością i naprawienia błędów rodziców.

Life Repair and Change Program

To ponad 10 godzin intensywnego szkolenia, którego zakres obejmuje poznanie:

  • 6 potrzeb, które ma każdy człowiek i tego, jak prawidłowo je realizować
  • 18 schematów, które zawiadują większością życia zawodowego i osobistego, gdy powyższe potrzeby nie są odpowiednio realizowane
  • 10 trybów, czyli zachowań realizujących schematy
  • Sprawdzonych i skutecznych narzędzi, dzięki którym osłabisz negatywne schematy i wkroczysz w nowy rok z mniejszą ilością ograniczeń.
  • Otrzymujesz materiały dostępne dla Ciebie przez cały rok od momentu zakupu.

W oparciu o ponad 16 lat doświadczenia, badania naukowe i szkolenia, ukończone kursy psychologiczne i modele zmiany, stworzyłem program zmiany osobistej. To innowacyjne podejście, które opiera się na skutecznej autodiagnozie, a następnie zmianie swoich schematów i zachowań. Dzięki połączeniu naukowej wiedzy oraz praktycznych ćwiczeń zyskujesz niepowtarzalną możliwość świadomego kształtowania autentycznego JA, a co za tym idzie – budowania lepszego życia prywatnego i zawodowego.

Jak będzie wyglądać Twoja droga do zmiany, gdy dołączysz do kursu?

Na początku poznasz 6 potrzeb dziecka, które muszą być odpowiednio realizowane, by mogło ono prawidłowo się rozwijać. Już na tym etapie zobaczysz, jakie błędy popełnili Twoi rodzice i zaczniesz je diagnozować. Następnie nauczysz się o 18 dysfunkcyjnych schematach, które dzieci budują w związku z brakiem realizacji ich życiowych potrzeb — to one pokutują potem ludziom w ich dorosłym życiu i ograniczają ich na polu osobistym i zawodowym. Rozpoznasz dzięki tej wiedzy schematy swoje i swoich bliskich, a nawet współpracowników i przejdziesz do kolejnego etapu w swoim życiu — prawdziwego uwolnienia się od przeszłości.

W kolejnych odsłonach kursu Life Repair and Change Program dowiesz się, na czym polegają tryby, czyli zachowania realizujące powyższe schematy. Zrozumiesz, dlaczego niektórzy zachowują się jak małe przestraszone lub rozgniewane dzieci, inni wybuchają, nie kontrolując emocji, są odcięci od innych murem logiki lub obojętności, są hiperkrytyczni albo karzący. Te wszystkie zachowania, często automatyczne i nieświadome, wynikają z konieczności — nie umiejąc radzić sobie z nieprzepracowanym dzieciństwem, dorosły człowiek staje się ofiarą ograniczających mechanizmów, które zaprogramowali w nim rodzice. Na tym etapie zaczniesz się od nich uwalniać.

Następnie zaczniesz poznawać narzędzia służące do radzenia sobie ze schematami. Będzie wśród nich reparenting, który pozwoli Ci stać się dla siebie rodzicem, który wychowa sam siebie tak, jak tego naprawdę potrzebuje. Znajdziesz w nim także techniki pracy na trudnych wspomnieniach, metody autodiagnostyczne, narzędzia służące do zmiany przekonań i budowania zdrowszej relacji z emocjami swoimi i innych. Nauczę Cię, jak masz ich używać, byś samodzielnie rozpoczął podróż umożliwiającą stopniowe uwalnianie się od ograniczeń głęboko zakorzenionych w przeszłości.

Kurs Life Repair and Change Program pokaże Ci także, jak rozpoznawać schematy u innych — dzięki temu będzie Ci nieporównywalnie łatwiej rozumieć zachowania swoich bliskich czy współpracowników. Będziesz wiedzieć jak się komunikować z klientami i współpracownikami na zupełnie innym, bo emocjonalnym poziomie, co znacznie podniesie Ci skuteczność i komunikatywność. To doprowadzi do bycia bardziej wyrozumiałym człowiekiem, partnerem, rodzicem, znajomym, zbuduje autentyczną wiarę w siebie bazującą na samoświadomości i uczyni z Ciebie osobę, od której inni chcą czerpać wiedzę, dobrą energię, wsparcie.

Co uczestnicy mówią o kursie?

Rafał Dąbek

Przedsiębiorca

Rozwiązałem mnóstwo swoich problemów. Jeśli spotkałbym Rafała sprzed roku, to nie byłby ten sam Rafał co teraz. Urosłem nie tylko w jednej, ale w wielu dziedzinach życia.

Marta Sobieszek

Projektantka wnętrz

Tutaj dostajemy w odpowiedni sposób to, czego potrzebujemy. Emocje i schematy to coś, czego nie jesteśmy świadomi. To elementarna wiedza, której nikt nam wcześniej nie przekazał, a której potrzebuje każdy.

Skąd tak atrakcyjna cena?

Moje stacjonarne szkolenia kosztują minimum 6000 zł. Do tego należy doliczyć dojazd do Warszawy oraz zakwaterowanie i wyżywienie. Tysiące osób rocznie decydują się wziąć w nich udział, ponieważ wiedzą, że jako uczestnicy szkolenia przejdą głęboką przemianę. Po kilkunastu latach pracy i dzięki międzynarodowemu doświadczeniu wiem, co robić, by skutecznie pomagać ludziom.

Jestem jednocześnie świadomy, że niektóre osoby, choć są zdeterminowane zmienić swoje życie na lepsze, z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na takie wydatki. Dlatego postanowiłem stworzyć kurs online, który da prawdziwą wartość, a przy tym będzie dostępny dla każdego.

Life Repair and Change Program to kolejne z moich szkoleń online, które przygotowałem dla wszystkich z Was, którzy interesują się rozwojem osobistym i psychologią, podnoszeniem kwalifikacji zawodowych o kompetencje społeczne i inteligencję emocjonalną, chcą świadomie kształtować swoje życie po to, by żyć w zgodzie z samym sobą i być skuteczniejszym. Life Repair and Change Program to unikatowa wiedza dostępna w dowolnie wybranym miejscu i czasie, do której możesz powracać wielokrotnie.

Zależy mi na tym, żeby jak najwięcej z Was mogło skorzystać z mojego kursu, dlatego przygotowałem go w atrakcyjnej cenie: 649 zł do .

Podejmij tę właściwą decyzję — wykorzystaj okazję i dołącz do kursu już dziś. Po 31 grudnia 2018 roku kurs nie będzie dostępny w sprzedaży.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Oddaję w Twoje ręce mój najnowszy kurs online. Korzystaj przez 30 dni z całej mojej wiedzy, jaką zawarłem w nim na temat budowania świadomych relacji. Jeżeli w tym czasie, pomimo pracy nad sobą, nie zauważysz żadnej pozytywnej zmiany w relacjach z bliskimi, przyjaciółmi oraz w relacjach w sferze zawodowej – zwrócę Ci zainwestowane pieniądze.

Dołącz do Life Repair and Change Program

  • Przerób swoje dzieciństwo, zerwij z przeszłością i napraw błędy swoich rodziców.
  • Naucz się naprawdę radzić sobie z emocjami swymi i innych, zmień tkwiące od lat nieświadome programy i przejmij stery nad tym, co myślisz i robisz.
  • Zyskaj dostęp do wiedzy prezentowanej dotąd wyłącznie na zamkniętych szkoleniach.
  • Otrzymaj materiał szkoleniowy dostępny 24 godziny na dobę w dowolnym miejscu na świecie – będziesz mógł do niego powracać w każdej chwili.
  • Sam decyduj, ile czasu poświęcisz na naukę i na jakich obszarach się skupisz.

Koniec promocji za:

  649 zł  

649 zł

Sprzedaż zamknięta

Twoje dane są bezpieczne.

Najczęściej zadawane pytania

Z czego składa się kurs?

Kurs składa się z 10 godzin lekcji wideo poświęconych pracy ze schematami powstałymi w dzieciństwie. Jest oparty o skuteczne rozwiązania, badania naukowe, konkretne case studies. Oprócz materiałów wideo otrzymasz praktyczne ćwiczenia, których wykonanie pozwoli Ci w pełni przyswoić wiedzę i skutecznie pracować nad uwolnieniem się od przeszłości i budowaniem przyszłości.

Czy gwarancja 30 dni oznacza, że mogę otrzymać zwrot pieniędzy?

Tak. Jeżeli w czasie 30 dni od zakupu kursu nie zauważyłbyś żadnej pozytywnej zmiany w swoim życiu zwrócę Ci pełną kwotę, którą zainwestowałeś. Bez zadawania pytań. Gwarantowane.

Dla kogo jest ten kurs?

Każdy ma problemy i niezależnie od tego, jak bardzo ich unika czy nie jest ich w ogóle świadomy, to i tak zawiadują one jego życiem zawodowym i osobistym. Autentyczne rozwiązanie ich jest możliwe dopiero poprzez sięgnięcie do swojego dzieciństwa i przerobienie złych doświadczeń, które w nim miały miejsce. Pomoże Ci w tym kurs Life Repair and Change Program