Dołącz do Total Motivation Program

Zaplanuj i skutecznie zrealizuj cele osobiste i zawodowe w 2018 roku i kolejnych latach. Pozbądź się starych ograniczających nawyków oraz zbuduj nowe i dobre. Naucz się samodzielnie i długotrwale motywować, dla siebie i swoich bliskich.

Pomyśl, jaki jesteś w swojej najlepszej formie:

Masz motywację do działania

I ta motywacja nie znika wraz z nastaniem nowego roku. Systematycznie realizujesz wyznaczone cele. Wstajesz rano i masz energię. Myślisz o wyzwaniach i wierzysz, że będzie dobrze. Jesteś pozytywnie nastawiony i wytrwale zmierzasz do realizacji tego, co sobie zaplanujesz. Potrafisz motywować siebie, a także swoich bliskich do zmiany zachowań i rozwoju. Pokonujesz wewnętrzne sabotaże.

Budujesz nowe nawyki

Pozbywasz się starych i szkodliwych przyzwyczajeń jedzeniowych, nałogowych, emocjonalnych. W zamian budujesz nowe, adekwatne do Twoich dzisiejszych potrzeb — uczenie się, ćwiczenie, czytanie, medytowanie i inne. Przestajesz odkładać rzeczy do zrobienia na później i robisz je wtedy, kiedy powinnaś. Zaczynasz uczyć się czegoś nowego, co obiecywałeś sobie od dawna.

Osiągasz cele

Potrafisz stworzyć odpowiedni dla siebie plan na przyszłość. Stajesz się menedżerką własnego życia, od A do Z. Planujesz cele i dobierasz właściwe metody ich osiągnięcia w obszarze zawodowym i osobistym. Wiesz, co zrobić by więcej zarabiać, lepiej wyglądać, być zdrowsza, podnieść kompetencje i rozwinąć pasje. Aktualizujesz rzeczywistość i realizujesz swoje plany, misję i wizję w oparciu o własne wartości.

Wykorzystujesz swój potencjał

Umiesz racjonalnie określić i korzystać z posiadanych zasobów. Uczysz się na swoich błędach i wyciągasz wnioski, by stać się lepszym — pracownikiem, szefem, partnerem, rodzicem, przyjacielem, człowiekiem. Zmieniasz krok po kroku swoje życie i stajesz się inspiracją dla innych. Efektywniej zarządzasz swoim czasem.

Spełniasz swoje marzenia

Zamiast “uda się”, myślisz — wiem, co mam robić. Potrafisz planować z wyprzedzeniem swoją przyszłość, pracę, życie osobiste. Robisz listę doświadczeń, które chcesz przeżyć — krajów do odwiedzenia, ludzi do poznania, jedzenia do spróbowania i ją systematycznie realizujesz. Marzenia stają się planami, a życie fascynująca przygodą którą chcesz przeżyć na własnych warunkach.

Znajdujesz sens swojego życia

Podążasz za tym, co jest dla Ciebie ważne. Wiesz, jaki jest Twój nadrzędny powód do życia. Masz swoją misję i wizję. Budujesz hierarchię spójnych wartości, których się trzymasz. Jesteś precyzyjna, skuteczny i szczęśliwy, bo wiesz, co masz robić. W najbliższych dniach, miesiącach, latach, a także jak żyć, by na sam koniec niczego nie żałować.

Pomyśl, dlaczego w przeszłości Ci nie wychodziło:

Nie miałaś motywacji

Twój zapał do działania słabł po kilku dniach albo tygodniach. Nie byłeś w stanie wytrwać w nowych nawykach, bo problem “sam wracał”. Wewnętrzne sabotaże, konflikty i negatywne emocje blokowały Cię przed dalszym działaniem i odbierały energię. Nie chciało Ci się, przekładałeś rzeczy na później, zanurzałeś się po uszy w szarej codzienności.

Brakowało Ci narzędzi

Bez sprawdzonych technik nie mogłeś planować swoich celów ani ich realizować do końca. Nie byłeś w stanie zmierzyć postępu i modyfikować działań w zależności od zmieniających się okoliczności. Nie mogłeś wykorzystać zasobów, które posiadasz, bo nie wiedziałeś, jak je wydobyć albo przetłumaczyć na praktyczne narzędzia i sposoby działania.

Nie miałeś odpowiedniej wiedzy

Nie wiedziałeś, jak odpowiednio zarządzać swoim czasem i dobierać właściwe taktyki do tego, co robisz. Nie podłączyłeś celów strategicznych do obszarów ani nie zbudowałeś ich na bazie własnych wartości. Nie rozumiałaś, że nieświadomie utrudniałaś sobie wykonywanie różnych zadań. Nie wiedziałeś, co konkretnie należało zmienić.

Mam dla Ciebie rozwiązanie

To mój najnowszy kurs online. Stworzyłem go dla takich ludzi jak Ty – interesujących się rozwojem, ambitnych i chcących być kowalami własnego losu, którzy chcą osiągać w życiu więcej. Jeśli chcesz skuteczniej motywować siebie samego do osiągania zaplanowanych celów i budować dobre nawyki, to Total Motivation Program jest kursem, który Ci w tym pomoże.

Total Motivation Program

To 21 dni intensywnego szkolenia online. W ciągu kilku tygodni nauczę Cię jak, krok po kroku, planować i realizować swoje cele, skutecznie się do nich motywować, budować lepsze nawyki by osiągać więcej w życiu zawodowym i osobistym. Otrzymasz ode mnie unikatowe materiały, do których będziesz mieć dostęp przez cały rok od momentu zakupu. Naukowa wiedza, praktyczne ćwiczenia oraz inspirujące case studies – to połączenie jest prawdziwą petardą skuteczności.

Strategic Planning Charts

W oparciu o ponad 14 lat doświadczenia, badania naukowe i szkolenia, jakie prowadzę w Polsce oraz na całym świecie, stworzyłem autorski program Total Motivaton Program, którego nieodłączną częścią są Strategic planning chart.

To innowacyjne narzędzia mające formę tabel. Przeprowadzą Cię, krok po kroku, przez kompleksową strategię zaplanowania Twego życia osobistego i zawodowego na rok 2018 i kolejne lata. Są profesjonalnie przygotowane, proste w użyciu, funkcjonalne w działaniu, skuteczne w zarządzaniu.

Żeby długotrwale motywować się do pozytywnych zmian, musisz określić, co oznaczają dla Ciebie wizja i misja, oraz stworzyć swoją hierarchię wartości. Dzięki temu zaczniesz długoterminowo podchodzić do spójnego budowania siebie oraz całego swojego życia w kontekście kilkudziesięciu lat. Będziesz wiedział, czemu chcesz się poświęcić i jaki jest Twój nadrzędny cel. Rozwiniesz siebie, relacje z innymi, biznes, który prowadzisz lub pracę, którą obecnie wykonujesz. Nauczysz się, jak szybciej wracać do działania i podnosić się po trudniejszych upadkach, które następnie zamienisz w wartościowe lekcje.

Do skutecznego planowania celów na przyszły rok oraz ich realizacji potrzebne są Ci zasoby. Dlatego dostaniesz narzędzia, z pomocą których wydobędziesz swoje prawdziwe siły oraz potencjał, i na tej podstawie będziesz bazował w osiąganiu celów. To da Ci większą pewność siebie, zmniejszy lęk i pozwoli iść do przodu. Będziesz wiedział, jak dzielić cel na etapy, stosując nowoczesne techniki planowania, a do oceny postępu realizacji celów, dopasujesz odpowiednie mierniki i nauczysz się ich stosowania w praktyce.

Zaplanujesz od A do D 2018 rok pod kątem zawodowym i osobistym. Będziesz umiał precyzyjnie określić, co ograniczało Cię do tej pory, i pozbyć się tych wewnętrznych sabotaży. Pomoże Ci to ruszyć z miejsca. Poznasz zasady tworzenia precyzyjnego planu działania i dzięki temu będziesz mógł zarabiać więcej pieniędzy, rozwijać się, uczyć nowych umiejętności, przyciągać nowych klientów i rozwijać biznes. Nauczysz się zarządzać czasem. Skończysz z odkładaniem spraw na później.

Kluczowe w motywacji są odpowiednie nawyki. Dlatego dowiesz się, jak budować te dobre i eliminować negatywne. Dzięki temu zwiększysz swoją produktywność i osiągniesz więcej w krótszym czasie. Dasz właściwy przykład – w domu i w pracy, dzięki czemu zaczniesz być większym autorytetem, liderem, wsparciem. Nauczysz się motywować i inspirować – siebie oraz innych, tak by nie tylko chcieli zacząć coś robić, ale też żeby utrzymali się w działaniu. Zakończenie kursu Total Motivation Program przyniesie Ci oczekiwaną ewolucję Twojej osobowości i zmianę życia na lepsze w rożnych obszarach.

Zobacz opinie osób, które przeszły już kurs

Dorota Bilska Bouyer

Total Motivation Program to kurs, który budzi do życia! Moim celem było wprowadzenie nawyku codziennej medytacji. Od 2 tygodni wstaję 30 min wcześniej rano i przeznaczam je właśnie na medytację. Jestem mniej zestresowana i bardziej spokojna. Przestałam marnować czas na wszystko, co nie mieści się w mojej wizji i misji. Program inspiruje do poprawy wszystkich aspektów życia.

Michał Piętosa

Przystępując do kursu chciałem rzucić palenie i nauczyć się być mniej wybuchowym w relacjach. Dzięki technikom zawartym w kursie od wielu dni nie zapaliłem ani jednego papierosa! Lepiej też radzę sobie z emocjami. Dzięki Total Motivation Program jestem bardziej zmotywowany i wyrobiłem w sobie nawyk planowania.

Marzena Kolano

Program pozytywnie mnie zaskoczył szerokością tematyki. Nie tylko pomógł mi zmobilizować się do zorganizowania czasu na pracę nad nowym projektem, ale przede wszystkim dał mi wiele praktycznych informacji i umiejętności z zakresu planowania nie tylko życia zawodowego. Program jest genialny do tego, by zatrzymać się i zaktualizować obecny stan, w jakim się znajdujemy, przewartościować swoje podejście i odpowiednio zacząć kreować swoje życie.

Skąd tak atrakcyjna cena?

Jak pewnie wiesz moje stacjonarne szkolenia kosztują minimum 6 000 zł. Do tego należy doliczyć jeszcze dojazd do Warszawy oraz zakwaterowanie i wyżywienie. Tysiące osób rocznie decydują się wziąć w nich udział, ponieważ wiedzą, że jako uczestnicy moich szkoleń stacjonarnych zdobędą kompetencje, które wprowadzą ich na wyższy poziom w życiu osobistym i zawodowym. Po kilkunastu latach pracy i dzięki międzynarodowemu doświadczeniu wiem, co robić, by skutecznie pomagać ludziom i organizacjom.
Niektóre osoby, choć są zdeterminowane zmienić swoje życie na lepsze, z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na takie wydatki. Rozumiem to i dlatego postanowiłem stworzyć kurs online, który da prawdziwą wartość, a przy tym będzie dostępny dla każdego. Takim właśnie rozwiązaniem jest Total Motivation Program — szkolenie online, które przygotowałem dla wszystkich z Was, którzy interesują się rozwojem osobistym, chcą budować lepsze nawyki, świadomie planować i realizować cele zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Total Motivation Program to unikatowa wiedza dostępna w dowolnie wybranym miejscu i czasie, do której możesz powracać wielokrotnie przez cały rok od dnia zakupu.
Zależy mi na tym, żeby jak najwięcej z Was mogło skorzystać z mojego kursu, dlatego przygotowałem go w bardzo atrakcyjnej cenie: 599 zł do .

Masz więc niepowtarzalną okazję do wykorzystania — dołącz do kursu już dziś, bo oszczędzisz tym samym zł. Kurs jest w sprzedaży do 14 stycznia 2018

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Oddaję w Twoje ręce mój najnowszy kurs online. Korzystaj przez 30 dni z całej mojej wiedzy, jaką zawarłem w nim na temat budowania świadomych relacji. Jeżeli w tym czasie, pomimo pracy nad sobą, nie zauważysz żadnej pozytywnej zmiany w relacjach z bliskimi, przyjaciółmi oraz w relacjach w sferze zawodowej – zwrócę Ci zainwestowane pieniądze.

Dołącz do Total Motivation Program

  • Zdobądź umiejętność skutecznego planowania i realizowania celów, trwałego motywowania samego siebie oraz budowania lepszych nawyków.
  • Bądź bardziej pewny siebie i osiągaj więcej w życiu zawodowym oraz osobistym.
  • Zyskaj dostęp do wiedzy prezentowanej dotąd wyłącznie na zamkniętych szkoleniach.
  • Otrzymaj materiał szkoleniowy dostępny 24 godziny na dobę w dowolnym miejscu na świecie – będziesz mógł do niego powracać w każdej chwili.
  • Sam decyduj, ile czasu poświęcisz na naukę i na jakich obszarach się skupisz.

599 zł

Sprzedaż zamknięta

Twoje dane są bezpieczne.

Partnerzy

Najczęściej zadawane pytania

Z czego składa się kurs?

Kurs składa się z 21 lekcji wideo poświęconych motywacji, planowaniu oraz kształtowaniu nowych nawyków i skutecznej realizacji celów. Jest oparty o skuteczne rozwiązania, badania naukowe, konkretne case studies. Oprócz materiałów wideo otrzymasz praktyczne ćwiczenia, których wykonanie pozwoli Ci w pełni przyswoić wiedzę i skutecznie pracować nad osiąganiem tego, co sobie zaplanujesz w swoim życiu zawodowym i osobistym.

Czy gwarancja 30 dni oznacza, że mogę otrzymać zwrot pieniędzy?

Tak. Jeżeli w czasie 30 dni od zakupu kursu nie zauważyłbyś żadnej pozytywnej zmiany w swoim życiu lub uznałbyś, że Twoja motywacja nie wzrosła i nie zyskałeś umiejętności planowania celów i budowania nawyków, zwrócę Ci pełną kwotę, którą zainwestowałeś. Bez zadawania pytań. Gwarantowane.

Dla kogo jest ten kurs?

Pracujesz, jesteś przedsiębiorcą, masz partnera, znajomych, szefa lub pracowników, uczysz się i chcesz skutecznie planować i realizować cele zawodowe i prywatne oraz mieć większą kontrolę nad swoim życiem – Total Motivation Program to kurs właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę na temat planowania i realizowania celów, skutecznego motywowania siebie i innych, budowania lepszych nawyków oraz osiągania więcej w życiu zawodowym i osobistym. Te umiejętności sprawdzą się we wszystkich ważnych dla Ciebie sytuacjach.

Mam udane życie, dobrą pracę i partnera – w czym pomoże mi kurs Total Motivation Program?

Nie spoczywaj na laurach, zawsze możesz być lepszy! Dzięki wiedzy zawartej w kursie Total Motivation Program unikniesz stagnacji w życiu zawodowym i prywatnym, podniesiesz sobie poprzeczkę, zaczniesz być większą inspiracją dla innych.